[ 8 ژانویه 2020 توسط shadi imani 0 نظرات ]

رویتاک چیست؟

رویتاک یک سری همایش های ملی برای اشتراک گذاری ایده ها و تجارب است که توسط شرکت دی فناوران سپاهان ایرانیان  آغاز شد.این رویداد یک رویداد خصوصی است و هرکس درهرجای ایران میتواند با رعایت قوانین خاص رویتاک آن را برگزار کند.

شرکت دی فن آوران سپاهان ایرانیان در سال 1397 با هدف آموزش دوره های مجازی تاسیس گردید.این تیم در فاز دوم فعالیت خود با ارائه سلسله همایش های ملی رویتاک به فهالیت خود ادامه می دهد.سلسه همایش های رویتاک در بازه زمانی های مختلف در هرجای ایران با پایبندی به قوانین و استاندارد های رویتاک میتواند برگزار گردد.هر تیمی با گرفتن لایسنس آن می تواند از مزایای این برند بهره‌مند شود.تمامی سخنرانی های که در رویتاک اجرا می گردد مورزد تایید تیم رویتاک می باشد و خلاصه سخنرانی ها در سایت رویتاک به صورت آفلاین قرار می گیرد.

موضوعات حوزه فعالیت سلسله همایش های رویتاک آزاد می باشد.سخنرانان میتوانند به هر موضوعی که مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران نباشد به سخنرانی بپردازند.این همایش ها به صورت ملی در سراسر ایران برای اولین بار و اصفهان برگزار گردید.هدف این تیم انتقال تجربه و شعارش “ایده ها از تجربه ها شکل می گیرد” می باشد.

رویتاک چیست؟

رویتاک یک سری همایش های ملی برای اشتراک گذاری ایده ها و تجارب است که توسط شرکت دی فناوران سپاهان ایرانیان  آغاز شد.این رویداد یک رویداد خصوصی است و هرکس درهرجای ایران میتواند با رعایت قوانین خاص رویتاک آن را برگزار کند.

تیم رویتاک طی گذراندن روند چند ماهه درخواست لایسنس، تا بررسی و مکاتبات با تیم رسمی تد در آمریکا، جرقه برگزاری رویداد انتقال تجربه به صورت ملی، بومی و مطابق با فرهنگ و قوانین جمهوری اسلامی ایران زده شد. مطالعات، جلسات بررسی و تصویب قوانین، تحلیل و فرآیندشناسی رویداد باتوجه نیازهای جامعه ایرانی، توسط تیم جوان ما و با همکاری متخصصین و مشاورین این حوزه انجام گردید. این رویداد “رویتاک” نام گرفت و با “ایده ها ازتجربه ها شکل میگیرد” آغاز گردید.

هدف از شکل گیری سلسله رویدادهای رویتاک، ایجاد یک رویداد متمرکز و مرجع برای سخنرانی افرادی است که با شعار(( ایده ها از تجربه ها شکل میگیرد)) برصحنه رویتاک قرار خواهند گرفت.

رویتاک بر روی چندین موضوع تمرکز دارد که شامل کارآفرینی، استارتاپ، تکنولوژی، آموزش، انتقال تجربه، علمی و فرهنگی،ورزشی، هنر و موفقیت می باشد.

ساختار رویتاک:

کنفرانس اصلی رویتاک توسط شرکت دی فناوران سپاهان ایرانیان برگزار می شود و در بازه های زمانی مختلفی می باشد اما هر کس می تواند در هرجای ایران با پایبندی به قوانین و استانداردهای رویتاک آن را برگزار کند و با گرفتن لایسنس آن از مزایای این برند بهره مند شود. تمامی سخنرانی هایی که در رویداد های آزاد رویتاک برگزار می شود و مورد تایید رویتاک واقع شوند بصورت رایگان توسط وبسایت رویتاک بصورت فیلمهای آفلاین پخش می شود و هر کسی می تواند در هر زمان از این سخنرانی ها استفاده کند.  هر رویداد رویتاک طبق قوانین خاصی برگزار می شود اما حداقل های آن نیز باید رعایت شود بعنوان مثال حتما باید لوگوی رویتاک در پس زمینه سخنران باشد و همچنین محل برگزاری نیز دارای حداقل فضای برگزاری یک رویداد باشد. همچنین شخص برگزار کننده رویتاک باید حتما قبل از برگزاری، لایسنس را از تیم رویتاک درخواست کرده باشد و پس از صدور لایسنس نسبت به برگزاری آن اقدام کند.

حوزه فعالیت رویتاک:

حوزه فعالیت رویتاک هر موضوعی می تواند طبق قوانین خاصی با برند رویتاک برگزار شود برای مثال اگر در زمینه پزشکی و در شهر مشهد بود می تواند با نام رویتاک پزشکی مشهد برگزار شود با اگر درباره بازی های رایانه ای در شهر شیراز بود می تواند با نام رویتاک گیم شیراز برگزار شود . این بدان معناست که رویتاک همه موضوعات را در بر می گیرد اما باید آن موضوع مورد تایید هیئت پذیرش کنفرانس های رویتاک قرار بگیرد و لایسنس آن صادر شود. نام رویتاک نیز براساس موضوع فعالیت و محل برگزاری مثل شهر ، محله ، مخاطبین و دانشگاه باشد.

مخاطبان رویتاک:

مخاطبان رویتاک مخاطبان رویتاک تمامی افرادی هستند که دغدغه آنها موفقیت و کسب ایده های جدید است. مخاطبین با شرکت در رویدادهای رویتاک می توانند برای خود انگیزه ایجاد کنند. مخاطبین بسته به موضوعات هر  سال دارد و 16 تا 8رویداد متفاوت است مثلا رویداد رویتاک نوجوانان اصفهان مخاطبینی در رده سنی رویداد رویتاک اصلی از هر قشری مخاطب دارد.

مزایای رویتاک:

  1. با قوانین و مقررات خاصی اجرا می شود
  2. جلوگیری از رویدادهای بی محتوا و بدون خروجی
  3. جلوگیری از برگزاری همایش ها و رویدادهایی با مضامین غربی
  4. جلوگیری از خروج ارز
  5. جلوگیری از سخنرانی، سخنرانان رویداد در مورد برند خود
  6. ایجاد مرجع سخنرانی ها با مضمون انتقال دانش و تجربه در وبسایت رویتاک
  7. جلوگیری از برگزاری رویدادها توسط بی صلاحیت
  8. تداوم سیر انتقال تجربه افراد موفق و با تجربه توسط سلسله رویدادهای رویتاک

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *